0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Stabilní první čtyřka Chelsea byla otřesena
09 May

Stabilní první čtyřka Chelsea byla otřesena

Po remíze Chelsea s Wolves se tým po třech kolech bez výhry ocitl v boji o kvalifikaci Ligy mistrů. Chelsea, Arsenal a Tottenham Hotspur jsou si aktuálně bodově blízko a každý může výhrou situaci změnit. Majitelé Chelsea se změnili a tým začne znovu. Doufáme, že Chelsea vyhraje každý ze svých dalších zápasů, aby se mohla znovu kvalifikovat do Ligy mistrů.

Romelu Lukaku exceloval v Chelsea dres, když si poprvé oblékl dres, ale v polovině rozpisu pokračoval ve špatných výkonech. V tomto utkání Romelu Lukaku vstřelil dva góly během tří minut a jeho perfektní výkon sklidil vřelý potlesk publika. Romelu Lukaku chtěl mít možnost znovu nosit Inter Milán dres, takže teď po změně v Chelsea, zůstane tady?

Internazionale se bez Romelua Lukakua dařilo, takže všichni hádali, že pro ty dva bude těžké spolu obchodovat. Romelu Lukaku přichází do Chelsea podruhé a Internazionale se ho zdráhá pozvat podruhé. Bez přísného fyzického vedení se zdálo, že Romelu Lukaku znovu přibral a běhal jako velký medvěd bez hbitosti. Růst skupiny hráčů v éře, nevíme, jak se Chelsea toto léto změní.

Nejsledovanější produkty