0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Těšíme se na vzrušující zápas mezi Neymarem a Lionelem Messim
15 Jan

Těšíme se na vzrušující zápas mezi Neymarem a Lionelem Messim

V roce 2020 se Neymar hodně změnil. Ve 20. kole Ligue 1 si Neymar sám skóroval tři góly. Na konci zápasu se Paris Saint Germain trefil 3: 3 jako Monako a Neymarův cíl nepřinesl vítězství týmu. Neymar na sobě Paris Saint-Germain dres je v této hře velmi hezký. Každý gól je tak ostrý a svěží, nemůže být překonán ani prohrávač ani driblování. Odhodlaný Neymar je opravdu jiný. Rychle se pohybující postava na dvoru je stejná jako v Barceloně.

Jaké změny přinese Neymarovi probuzení týmu? Vyhraje Paris Saint Germain poslední šampionát v Lize mistrů? V roce 2020 se stále těšíme na Neymarovu soutěž, protože lidé jako on mohou divákům vždy přinést překvapení, když jsou odhodláni. Lionel Messi vždy doufá, že se Neymar může vrátit do Barcelony, ale za současného stavu už nemohou být spoluhráči.

Vyřazení Ligy mistrů začne v dalším měsíci. Letošní Copa America nedokázala vidět Lionela Messiho a Neymarského souboje kvůli Neymarovu zranění. Neymar nyní miluje fotbalové dresy a je ochoten bojovat za tým. Věřím, že Neymar a Lionel Messi budou mít na pódiu Ligy mistrů skvělý zápas.

Nejsledovanější produkty