0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Thomas Müller byl znovu přijat do národního týmu po dvou letech mlčení
31 May

Thomas Müller byl znovu přijat do národního týmu po dvou letech mlčení

Evropský pohár brzy začne. Poté, co loni Die deutsche Fußballnationalmannschaft prohrál zápas Ligy národů UEFA, provedl tým úpravy hráčů. V posledních dvou letech hrál Thomas Müller vynikající výkon v FC Bayern Mnichov a národní tým ho znovu přijal. V roce 2018 byl Thomas Müller vyloučen z národního týmu kvůli ztrátě na kurtu. Od té doby nenosí Die dres Německo.

Nyní se Thomas Müller vrátil do národního týmu a je velmi vděčný za důvěru týmu. Thomas Müller pevně věří, že příliš mnoho vysvětlení pro některé věci je k ničemu, a to, co potřebují více, je soutěž síly. Kdykoli si Thomas Müller obléká Bayern Mnichov dres k účasti ve hře, doufá, že jeho přítomnost přinese týmu další vítězství. Minulost se stala minulostí, Thomas Müller v této prohrané hře sklidí dokonalejší já.

Thomas Müller byl vždy hráčem, který platil tiše. Nezajímá ho, kolik jeho osobních údajů je, ale záleží mu na cti týmu. Po událostech roku 2018 si Thomas Müller uvědomil hlubší význam fotbalu. Postoj k životu je stejný. Když si ho ostatní váží, jedná se o mocnou roli. A když je tým neocení, měli bychom nejprve udělat svoji část.

Nejsledovanější produkty