0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Tottenham Hotspur nebere Son Heung-min moc vážně
13 May

Tottenham Hotspur nebere Son Heung-min moc vážně

S tabulkou Premier League stále není rozhodnuto, co se stane s posledními dvěma koly? Oba týmy dělí jen jeden bod poté, co Tottenham Hotspur porazil Arsenal 3:0. Arsenal a Tottenham Hotspur se znovu kvalifikují do Ligy mistrů, přičemž Chelsea si po vítězství v zápase dočasně udržela své první tři místa. V současné době se soutěž mezi pěti nejlepšími týmy Premier League nezastavila. Co se stane se zbývajícími dvěma koly soutěže?

Harry Kane a Son Heung-min byli v zápase Tottenhamu Hotspur a Arsenalu opět úžasní. Son Heung-min aktuálně zaostává jen o jeden gól za nejlepším střelcem Mohamedem Salahem, který by se mohl stát prvním hráčem v Asii, který vyhraje Zlatou kopačku v Premier League. Mohamed Salah i Son Heung-min představují vyznamenání z různých zemí a oba chtějí získat nejvyšší ocenění za fotbalové dresy, které nosí.

Nejzáhadnější otázkou zápasu bylo, proč trenér vystřídal Son Heung-min poté, co skóroval. Když byl Son Heung-min vystřídán, byl zjevně nešťastný. Son Heung-min má velmi rád Tottenham Hotspur dres, ale stále cítí, že ho tým nebere moc vážně. V průběhu let Son Heung-min pilně pracoval pro Tottenham Hotspur, ale je škoda, že hráčem, kterého si tým cení, je stále Harry Kane.

Nejsledovanější produkty