0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Trenéři z nové éry lépe chápou vnitřní potřeby hráčů
14 Sep

Trenéři z nové éry lépe chápou vnitřní potřeby hráčů

V sezóně Premier League 2020-21 prohrál Tottenham Hotspur s Evertonem 0: 1. V loňském roce změnily trenéry Chelsea, Arsenal a Tottenham Hotspur v Premier League. Chelsea a Arsenal dosáhly významného pokroku, ale Tottenham Hotspur se zhoršuje. Chelsea i Arsenal najímají trenéry, kteří dříve působili jako hráči týmu, zatímco Tottenham Hotspur najímá starého trenéra Josého Mourinha. Je koučinkové myšlení a strategie nové éry lepší? José Mourinho nedokázal změnit sestupný trend prodeje Tottenham Hotspur dres.

Ačkoli José Mourinho provedl řadu intenzivních tréninků pro hráče Tottenham Hotspur, byla škoda, že se hráči ve hře příliš nezlepšili. Vzpomínáte si na trenéra FC Bayern Mnichov Hans-Dietera Flicka? Také se změnil z asistenta trenéra na nyní slavného trenéra. Hans-Dieter Flick už dlouho miluje Bayern Mnichov dres a střeží růst tohoto týmu. Dobrá příležitost pro Hans-Dieter Flick změnit svou pozici, aby se stal trenérem, může být jeho plán na mnoho let konečně realizován. Tolik lidí vidí pouze tři po sobě jdoucí mistrovství FC Bayern Mnichov, ale nerozumí tomu, že jde o strategii, kterou Hans-Dieter Flick strávil mnoho let porozuměním týmu a hráčům, které je třeba dokončit.

Trenéři v nové éře jsou humánnější. Pouze pochopením silných stránek a mentality hráčů mohou lépe využít své silné stránky ve strategii rozložení. Z letošní hry FC Bayern Mnichov diváci viděli, že tým má silný smysl pro týmovou práci a všichni mají rádi trenéra Hans-Dietera Flicka. Byl to Hans-Dieter Flick, kdo věděl, jak ocenit výhody hráčů, které si podmanily každého z nich.

Nejsledovanější produkty