0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
V nové sezóně došlo v týmu Serie A k velkým změnám
05 Oct

V nové sezóně došlo v týmu Serie A k velkým změnám

V sezóně Serie A 2020-21 Atalanta B.C. a ASSOCIAZIONE CALCIO MILAN si udrželi tříkolové vítězství. Atalanta B.C. vstřelil 13 branek a minul 5 branek a ASSOCIAZIONE CALCIO MILAN vstřelil 7 branek bez zavření soupeře. Cíl Neapole v této sezóně nebyl soupeři prolomen, ale bohužel kvůli virové infekci bude tým čelit dilematu.

Týmy Serie A se v této sezóně výrazně zlepšily, ať už je to ASSOCIAZIONE CALCIO MILAN nebo Atalanta B.C., jejich síla se výrazně zlepšila. ASSOCIAZIONE CALCIO MILAN je slavná historie Serie A. V té době všichni toužili vlastnit AC Milán dres, který symbolizoval skutečný význam fotbalu. Jak se časy mění, Juventus dres se staly oblíbenými fanoušky Serie A a tým vyhrál 9 po sobě jdoucích šampionátů Serie A.

Ať už ASSOCIAZIONE CALCIO MILAN dokáže překonat rekord Juventusu v řadě, současná situace ukazuje, že týmu stále chybí vynikající hlavní hráči. V Serii A letošní sezóny ASSOCIAZIONE CALCIO MILAN, Inter Milán a Atalanta B.C. všichni odehráli skvělá představení. Zda Juventus může vyhrát desátý šampionát za sebou, není jisté, tým se musí zaměřit na koučovací schopnosti nového trenéra Andrea Pirla.

Nejsledovanější produkty