0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
V očích Thomase Müllera jsou oponenti vždy hodni úcty
08 Apr

V očích Thomase Müllera jsou oponenti vždy hodni úcty

V novém kole Ligy mistrů prohrál FC Bayern Mnichov 2: 3 s Paris Saint-Germain. FC Bayern München byl během zápasu trochu nervózní, koneckonců tým ztratil dva vynikající útočníky. Trenér Hans-Dieter Flick trénuje FC Bayern Mnichov téměř dva roky a poprvé se cítil obzvláště nervózní. Na obloze padal sníh a zápas mezi Paris Saint-Germain a FC Bayern Mnichov se nakonec stane tvrdou konkurencí.

Hráči FC Bayern Mnichov a Paříž Saint-Germain byli zcela ponořeni do napětí hry a obě strany závodily s časem a dávaly efektivní góly. V této hře měl FC Bayern Mnichov 15 střel, ale bohužel čím více se snažili skórovat, tím méně byli úspěšní. Po zkušenostech Paris Saint-Germain získaných z bojů v minulé sezóně věděli, že v této hře, ať už jde o držení míče nebo krádež přihrávky, rozhodně nebudou lepší než FC Bayern Mnichov. Paris Saint-Germain tedy může využít pouze každou příležitost a přihrát míč k bráně.

Ačkoli FC Bayern Mnichov hru prohrálo, díky jejich houževnatému duchu se diváci cítili potěšeni. V průběhu hry krvácel Thomas Müller ze zadní části krku a obarvil Bayern Mnichov dres, ale necítil bolest a dál táhl svého soupeře, který spadl na zem. Po zápase Mitchel Bakker, který oblékl Paris Saint-Germain dres č. 25, poděkoval Thomasovi Müllerovi za pomocnou ruku. Mitchel Bakker je velmi šťastný, že může nosit fotbalové dresy se stejným číslem jako Thomas Müller. Obdivuje fotbalového obětavého ducha ztělesněného v tomto hráči.

Nejsledovanější produkty