0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
VfL Wolfsburg se po mnoha letech opět umístil na prvním místě Bundesligy
30 Aug

Bundesliga měla tři soutěžní kola a jediným týmem, který získal konečné vítězství, byl VfL Wolfsburg. VfL Wolfsburg se od minulé sezóny zlepšil v síle a tým nakonec postoupil do Ligy mistrů UEFA se 4. místem v Bundeslize. Každý si pamatuje, že VfL Wolfsburg vyhrál mistrovství Bundesligy v sezóně 2008-09, což bylo poprvé v historii tohoto fotbalové dresy, kdy získal tuto čest.

V těchto letech se na tréninku mládeže VfL Wolfsburg objevila skupina vynikajících mladých hráčů, kteří jsou ochotni udělat pro budoucnost tohoto týmu více. V očích mnoha diváků se VfL Wolfsburg nijak zvlášť netrápí, ale v očích mnoha mladých hráčů jde o pečující tým. VfL Wolfsburg má slavnou nadaci Krzysztofa Nowaka, která pomohla mnoha lidem v nouzi. VFL Wolfsburg dres č. 10 tam symbolizuje koncept věčné snahy o fotbal. Někteří hráči musí opustit svou milovanou fotbalovou kariéru kvůli nemoci.

Myšlenka, kterou VfL Wolfsburg sleduje, je možnost osobně vycvičit skupinu vynikajících hráčů, kteří tvrdě pracují na společném fotbalovém snu v jejich srdcích. Vzhledem k tomu, že se výkon hráčů VfL Wolfsburg v minulé sezóně zlepšil, získal tým naději na vítězství. V letošním létě utratil VfL Wolfsburg spoustu peněz na nábor 9 vynikajících hráčů, aby se připojili, trenér speciálně vybral kandidáty vhodné pro tým, aby se připravil na Ligu mistrů. Může VfL Wolfsburg v nové sezóně vytvořit novou éru? Diváci se těší na začátek jejich hry.