0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
VfL Wolfsburg se propadl na 14. místo v Bundeslize
10 Jan

VfL Wolfsburg se propadl na 14. místo v Bundeslize

VfL Wolfsburg je považován za tým s nejvíce změnami v žebříčku Bundesligy v této sezóně. Nejprve byl tým na prvním místě, ale nyní klesl na 14. místo. Poté, co VfL Wolfsburg prohrál 0:1 s VfL Bochum, tým utrpěl bezprecedentní sérii šesti porážek. VfL Wolfsburg na začátku sezóny nejen postoupil do skupinové fáze Ligy mistrů UEFA a mezi nejlepší čtyřku Bundesligy, ale nyní vypadl z Ligy mistrů UEFA a v Bundeslize se propadl na posledních pár míst. Čím si VfL Wolfsburg prošel, že se tým tolik změnil.

Mnoho fanoušků Bundesligy si na začátku této sezóny koupilo VFL Wolfsburg dres a myslí si, že tento tým pravděpodobně poroste. Tento tyrkysový dres nese také mladické vzpomínky Kevina De Bruynea, kde začínal se zábavou fotbalového života. Současný De Bruyne dres byl nahrazen logem Manchester City, ale vždy doufá, že VfL Wolfsburg bude mít čas se znovu postavit.

Kromě Kevina De Bruyna je jedním ze slavných hráčů VfL Wolfsburg Edin Džeko. Edin Džeko přinesl VfL Wolfsburg první mistrovskou trofej Bundesligy v historii týmu a je to také jediný okamžik v historii týmu, který tuto čest získal. Edin Džeko si návrat do VfL Wolfsburg nevybral tolik let. Oblékl Inter Milán dres, aby si mohl splnit sen o příštím šampionátu.

Nejsledovanější produkty