0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Výkony týmů v Premier League v nové sezóně
17 Aug

Výkony týmů v Premier League v nové sezóně

První kolo základní části Premier League 2021-2022 Premier League skončilo a výkon Manchesteru City nejvíce zklamal publikum. Ze tří týmů, které letos postoupily do Premier League, zvítězily v prvním kole Watford a Brentford. Mezi nimi Brentford porazil Arsenal 2: 0 a Watford porazil Aston Villa 3: 2. Výkon ostatních týmů byl normální a nejstabilnější byli Manchester United a Chelsea.

Chelsea doufá, že v této sezóně znovu získá prvenství v Premier League, takže tým opět zapsal Romelu Lukaku jako útočníka. Romelu Lukaku cítí velkou čest znovu si obléknout Chelsea dres, chystá se zde postavit, když spadl v Premier League. Virgil van Dijk také znovu oblékl Liverpool dres, aby mohl soutěžit. V této sezóně tým doufá, že udrží hráče v dobrém zdravotním stavu.

Regrese Sadia Maného je nejzjevnějším ze tří hlavních hráčů v Liverpoolu. Roberto Firmino a Mohamed Salah dali v této hře každý gól. V nové sezóně se Diogo Jota stal klíčovým tréninkovým cílem Jürgena Kloppa a trenér doufá, že jako zástupce může zdědit sílu týmu. Je velmi politováníhodné, že Liverpool znovu nezvolil titul Premier League. Doufají, že v nové sezóně mohou opět dosáhnout skvělých výsledků.

Nejsledovanější produkty