0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Vztah mezi hráči Paris Saint-Germain
03 Jan

Vztah mezi hráči Paris Saint-Germain

Lionel Messi chyběl ve hře na začátku roku 2022 a byl infikován novým korunovým virem. V této offseason byli hráči z více týmů infikováni virem, ale bohužel hra musí pokračovat. Během dvou let nového korunního viru odvedl Lionel Messi skvělou práci v prevenci. Nečekal, že se po šťastné hře přímo nakazí. Je těžké vidět Lionela Messiho hrát v Paris Saint-Germain dres v době Nového roku. Než se bude moci vrátit, musí být izolován alespoň tři týdny.

Zimní podpisy brzy začnou a zprávy mezi Kylianem Mbappém a Realem Madrid jsou opět medializovány. Původně si Paris Saint-Germain mysleli, že po příchodu k Lionelu Messimu by svou silou mohl nahradit Kyliana Mbappého. Ale po polovině plánu Ligue 1 zasvěcenci Paris Saint-Germain zjistili, že Lionel Messi má stále problémy hrát dobře. Pokud Lionel Messi a Neymar dokážou tiše spolupracovat, Paris Saint-Germain stále doufá, že Kyliana Mbappého pustí. Bohužel, soudě podle momentální síly hráčů Paris Saint-Germain je pro tým těžké Kyliana Mbappého pustit.

Kylian Mbappé vždy toužil po tom, aby mohl oblékat Real Madrid dres, ale je škoda, že vysoká přestupová částka Paris Saint-Germain to druhé straně ztěžuje. Paris Saint-Germain je momentálně ve zlomovém bodě a tým neví, kdo je nejvhodnějším kandidátem na setrvání. Lionel Messi ani Neymar neměli očekávané výsledky Paris Saint-Germain, takže je nemožné, aby tým pustil Kyliana Mbappého.

Nejsledovanější produkty