0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Vztah mezi trenérem West Ham United Davidem Moyesem a Manchesterem United
15 Mar

Vztah mezi trenérem West Ham United Davidem Moyesem a Manchesterem United

V této sezóně bylo v Premier League mnoho vynikajících týmů, mezi nimiž je postup West Ham United do první čtyřky největším potvrzením síly trenéra Davida Moyese. V počátcích Premier League překvapily vynikající výsledky Evertonu a Aston Villa mnoho diváků a stále jsou v neustálé konkurenci. West Ham United se nejvíce chce setkat s protivníkem, kterým je Manchester United, ale v této hře bohužel prohráli 0: 1.

Fanoušci, kteří znají trenéra West Ham United Davida Moyese, vědí, že během tréninku v Manchesteru United utrpěl největší ponížení ve svém životě. David Moyes původně podepsal šestiletou smlouvu s Manchesterem United, ale o necelý rok byl týmem propuštěn. David Moyes převzal ve své tréninkové kariéře Everton dres, Manchester United dres a Real Sociedad dres, ale bohužel nedokázal vynést vynikající výsledky.

V minulé sezóně byl West Ham United těsně před sestupem a tým musel znovu podepsat Davida Moyese. Je to podruhé, co David Moyes převzal odpovědnost za West Ham United dres a chápe výhody těchto hráčů. Za rok byl West Ham United povýšen z původního stavu sestupu na první čtyři v Premier League a štěstí Davida Moyese přišlo. Ačkoli West Ham United v této hře neporazil Manchester United, doufají, že v další hře mohou porazit své soupeře.

Nejsledovanější produkty