0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
West Ham United je v Premier League na pátém místě
01 Feb

West Ham United je v Premier League na pátém místě

Konkurence v Premier League je v této sezóně příliš tvrdá. Southampton, Everton a Aston Villa předtím soupeřily o první čtyři místa. Nyní se objevil West Ham United. V současné době je Manchester City na prvním místě v žebříčku a Leicester City si udržuje své první čtyři pozice. V tomto kole prohrál West Ham United 1: 3 s Liverpoolem na pátém místě a Liverpool také úspěšně opět postoupil mezi první tři.

West Ham United se v letošních letech pohyboval v Premier League a při postupu a sestupu Premier League toho tým příliš nedosáhl. West Ham United se v této sezóně nečekaně vmáčkl mezi první nejlepší, dokáže si tým udržet pořadí? Záložník Manchesteru United Jesse Lingard byl týmem zapůjčen a on si brzy obléká West Ham United dres. Vzhledem k tomu, že Jesse Lingard oblékl Manchester United dres, nehrál v týmu dobře, ale jeho spoluhráči ho vždy vyloučili.

Manchester United je v současné době na druhém místě v Premier League, ale mnoho lidí si myslí, že síla týmu není dostatečně stabilní. Liverpool si v minulé sezóně ustálil první příčku v Premier League a jeho pořadí se v této sezóně pohybovalo. Manchester City se pomalu vyšplhal na nejvyšší pozici z původních desítek míst a tvrdě pracoval na pokroku.

Nejsledovanější produkty