0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Xavi se vrací do FC Barcelona jako trenér
06 Nov

Xavi se vrací do FC Barcelona jako trenér

Letošní FC Barcelona může být nejvíce změněným momentem v historii celého týmu. Jak interní manažeři, tak trenéři týmu prošli řadou změn. Když byl Lionel Messi nejtěžší, Xavi se nerozhodl pro návrat do FC Barcelona. Když však Lionel Messi svlékl Barcelona dres a odešel, Xavi se rozhodl vrátit sem. Je v tom skrytý hluboký smysl. Xavi chápe, co Lionel Messi znamená pro FC Barcelona. Pokud je Lionel Messi stále v FC Barcelona, ​​Xavi musí zvážit své pocity a nemůže zavést nový strategický model. Ale pokud Lionel Messi opustí FC Barcelona, ​​Xavi může v tomto týmu naplno vyzkoušet různé reformní taktiky.

Mnoho seniorského publika není optimistické ohledně koučování Xaviho v FC Barcelona, ​​má pocit, že úroveň koučování těchto mladých trenérů je průměrná. Chelsea, Arsenal a Juventus najímaly mladé trenéry, aby trénovali již dříve, ale bohužel konečný záznam nebyl dobrý. Chelsea a Juventus vyměnily starší trenéry a zlepšila se i bilance týmu. Arsenal nadále používal Mikela Artetu a tým zůstal průměrný.

Xavi se opět vrátil do FC Barcelona jako trenér, již není hráčem, který nosí fotbalové dresy s číslem 6. Dokáže skvělý Xavi změnit trápení FC Barcelona? Všichni se těší na další zápas FC Barcelona. V té době se FC Barcelona účinně prosazovala v Pepu Guardiolovi, který neměl žádné zkušenosti s trénováním v nejvyšší lize. Všichni také doufali, že Xavi může změnit situaci týmu.

Nejsledovanější produkty