0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Zápasy Ligy národů UEFA umožňují národním týmům vidět jejich silné stránky
13 Jun

Zápasy Ligy národů UEFA umožňují národním týmům vidět jejich silné stránky

Třetí kolo Ligy národů UEFA ovládla remíza. V tomto kole se opět střetnou Anglie s Itálií, které jsou finalisty fotbalového mistrovství Evropy UEFA, a i tak končí výsledkem 0:0. Ve finále mistrovství Evropy ve fotbale v minulé sezóně skončily Anglie a Itálie ve stanoveném čase také 0:0 a o vítězi nakonec rozhodly pokutové kopy. Obě strany stále vyslaly nejsilnější sestavu v tomto utkání, ale bohužel nevyhrály.

Po zápase se Mason Mount a Raheem Sterling objali a vyměnili si dres Anglie. Mason Mount a Raheem Sterling momentálně oba hrají Premier League, ale je škoda, že jejich sílu klub pomalu nedoceňuje. Sebevědomí Masona Mounta bylo zraněno poté, co v této sezóně vydržel řadu penalt. Raheem Sterling by si rád ponechal Manchester City dres, ale týmu s ním zřejmě dochází trpělivost. Mason Mount a Raheem Sterling doufali, že budou v národním týmu oceněni, ale v tomto zápase nedokázali porazit Itálii.

Angličtí fanoušci loni s lítostí odcházeli ze stadionu a tým je opět nepřekvapil. Po tomto zápase se nezdá, že by se fanoušci Anglie do nepovedeného finále tolik zamotali, ostatně jejich síla se nezdá být tak silná, jak si představovali. Tato soutěž UEFA Nations League poskytla mnoha národním týmům příležitost zažít předem, ale mnoho dříve silných národních týmů nepodávalo dobré výkony. Francie, Německo a Anglie ještě nevyhrály, zatímco Dánsko, Španělsko a Nizozemsko jsou v dobré formě.

Nejsledovanější produkty