0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Zápasy Manchester United a Leicester City
21 Sep

Zápasy Manchester United a Leicester City

V Premier League prohrál Manchester United v první hře s Crystal Palace 1: 3. Ve hře Manchester United je spolupráce mezi hráči stále poměrně chaotická. Od minulé sezóny Manchester United není nedostatek dobrých hráčů, ale malá spolupráce mezi spoluhráči. Hrají více ve snaze o individualismus a výsledek takového týmu je velmi nestabilní.

Donny Van De Beek si poprvé oblékl Manchester United dres. V pokutovém pásmu vstřelil branku. Je škoda, že gól Donny Van De Beeka nepřinesl týmu vítězství, Manchester United nakonec zápas prohrál. Po více než roce úprav není situace Manchesteru United stále ideální a tým nenašel sílu ke sjednocení.

Leicester City dosáhl v nové sezóně dobrých rekordů a tým se zbavil tragédie několika posledních her minulé sezóny. Prodeje Leicester City dres se v posledních letech výrazně zvýšily a fanoušci věří, že budou každým rokem lepší. Ačkoli Leicester City vyměnil některé vynikající hráče, tým stále obnovil Jamieho Vardyho. Jamie Vardy je jako duše týmu, je plný vášně pro fotbal.

Nejsledovanější produkty