0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Zklamání fanoušků Ajaxu
07 Aug

Zklamání fanoušků Ajaxu

Ve třetím kvalifikačním kole Ligy mistrů získal Ajax 2-2 s Řeckem Soluně. Ale jako čtvrtý nejlepší hráč letošní Ligy mistrů byl Ajax dres vždy oblíbený u fanoušků, protože výkon hráčů v této hře je opravdu zklamán. Uvolněním obrany ve středu se soupeř dostane do dvou branek najednou a mezera mezi hráči stále není dostatečně kompaktní. Když opustili dvůr, fanoušci nebyli dnes spokojeni s jejich výkony. Byli zklamaní, oblékli se do fotbalové dresy a vyšli ze dvora.

Ajax prohrál dva hlavní hráče, Frenkie de Jong a Matthijs de Ligt, a tým zatím nevyráběl útočníka stejné kvality. Kravata také dává Ajaxu trochu více času na nalezení nového talentu. Jsou to tým, který trénuje mladé fotbalové hráče. Převod hráčů je normální proces. Ajax se vždy připravuje na odchod hráčů, aby vytvořil dalšího vynikajícího hráče. Hráči mohou být prodáni za vysokou cenu, což je jejich konečný cíl, jim chybí talent.

Generace po generaci tréninku je Ajaxovým fotbalovým duchem, vytvořili nejzákladnější promítání pro celý fotbalový svět. V této klubové hře bude mnoho zázraků. V opačném případě bude ohnisko prokázat svou hodnotu a může také selhat kvůli nedostatku hráčů. Takoví hráči týmu více sledují výkon svých individuálních schopností než strategie celého týmu.

Nejsledovanější produkty