0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Zlatan Ibrahimović se konečně těší na rychlý růst hráčů AC Milán
13 May

Zlatan Ibrahimović se konečně těší na rychlý růst hráčů AC Milán

Když se mnoho fanoušků obávalo, že AC Milán vypadne z první čtyřky v Serii A, neočekávali, že tým v květnu vyhrál tři po sobě jdoucí vítězství. V těchto třech hrách dal AC Milán celkem 12 gólů a všechny tři týmy soupeře byly zablokovány. AC Milán je aktuálně na třetím místě se 75 body a ve finálovém utkání se tým postaví Atalanta Bergamasca Calcio.

V tomto kole porazil AC Milán Torino 7: 0. Všichni čtyři hráči na hřišti dávali góly a jejich výkon byl opravdu úžasný. V těchto třech hrách diváci zjistili, že každý z obránců AC Milán může vytvořit příležitosti ke skórování. Mladí hráči AC Milán jsou konečně plní pozitivní energie pod vlivem Zlatana Ibrahimoviće. Nejlepším hráčem v této hře byl Ante Rebić v č. 12 AC Milán dres. Sám dal tři góly. Obránce fotbalové dresy č. 19 Theo Hernández také v této hře vstřelil 2 góly. Od května už dal 3 góly.

Zlatan Ibrahimović sledoval, jak tato skupina mladých hráčů rychle vyrůstá z publika, v očích se mu objevily slzy dojetí. Zlatan Ibrahimović chápe, že jeho tělo již nemůže přinést velkou naději AC Milán, ale upřímně doufá, že mladší hráči mohou tvrdě pracovat, aby postavili tým na nohy. Průměrný věk této skupiny hráčů AC Milán je kolem 23 let. Pokud mohou předat fotbalového ducha týmu, diváci věří, že si v příští sezóně určitě získají slávu v Lize mistrů UEFA.

Nejsledovanější produkty