0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Znalost vašich potřeb je skutečným úspěchem
28 Sep

Znalost vašich potřeb je skutečným úspěchem

Od začátku letošního léta byl João Félix vybrán médii, aby se stal titulkem ve fotbalovém světě. Zpráva o něm je ohromující, a dokonce i jeho první trenér nyní přichází, aby ho zažehl. Trenér si myslí, že João Félix je vhodnější pro nošení jiných fotbalové dresy, než si vybrat Atlético de Madrid. Volba Atlético de Madrid od João Félix je také nečekaná, protože výběr toho nejlepšího týmu v mysli trenéra je správná věc.

João Félix si vybral Atlético Madrid dres, aby měl své vlastní důvody. Nedívej se na João Félixe, který je ještě mladý, ale jeho oči nejsou srovnatelné s průměrným člověkem. Chápe, co mu v současné době chybí, a musí jít tvrději do práce, místo aby se spěchal k úspěchu. Myšlenka kouče je kvůli jeho zkušenostem, ale ne životní zkušenost každého je stejná. Trenér je v současné době pouze všeobecným trenérem, takže jeho nápady jsou pouze orientační a nelze je použít jako jeho konečné rozhodnutí.

João Félix doufá, že najde fotbalový styl, který jí vyhovuje ve fotbalovém světě Atlético de Madrid. Jeho talent je 80 bodů, ale pokud slepě usiluje o slávu a bohatství, bude se jen méně zrát. Potřebuje neustále chodit do bitvy a hledat na místě více zkušeností u soudu. To je požadavek, který mu slavný tým nemůže dát. Atlético de Madrid je vhodnější pro jeho současná pravidla přežití.

Nejsledovanější produkty