0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Zodpovědnost Lionela Messiho vůči Barceloně přešla na jeho spoluhráče
04 Feb

Zodpovědnost Lionela Messiho vůči Barceloně přešla na jeho spoluhráče

Když se podíváme na vzrušení ze skóre dvakrát na stadionu Fati, lidé si myslí na Lionela Messiho, 17. S postupem času je nyní Lionel Messi 32 let. Lionel Messi před 15 lety nasadil Barcelona dres, aby hrál za první tým a vyhrál první gól španělské ligy s pomocí Ronaldinha. Lionel Messi od té doby hlídá Barcelonu a nikdy nezmění svou fotbalovou odpovědnost.

Barcelona prošla několika trenéry, ale Lionel Messi tam byl vždy. V 22. kole v La Lize Barcelona porazila Levante uni n n deportiva 2-1, ale stále to byly 3 body od Real Madrid. Lionel Messi se stal v této sezóně v La Lize pomocným hráčem číslo jedna, protože jde spíše o pomoc spoluhráčům získat více cílů a umožnit novým hráčům zažít skutečnější cíle.

Je vzácné mít na světě fotbalistu, jako je Lionel Messi. Zná směr svého úsilí v každé fázi. V obtížné situaci v Barceloně odložil své úspěchy a pokusil se podpořit celý tým. V roce 2019 Awards Golden Globe Awards získal Lionel Messi větší respekt a lásku, i když jeho rekordní data nebyla nejvyšší. Pouze 11 lidí v týmu má stejnou snahu a schopnosti, může získat více pocty a podpory pro své fotbalové dresy, takže Lionel Messi je ochoten pomoci spoluhráčům získat větší pokrok pro čest týmu.

Nejsledovanější produkty